Skup

UWAGA !

Przypominamy, że w związku ze zmianą ustawy o odpadach tylko do końca 2019 roku możemy wystawić papierowe Karty Przekazania Odpadu.

Od 1 stycznia 2020 roku wchodzi w życie obowiązek elektronicznej ewidencji odpadów, która będzie prowadzona za pośrednictwem Bazy danych o produktach i opakowaniach oraz o gospodarce odpadami (BDO).

Aby dowiedzieć się więcej, KLIKNIJ TU

Skupujemy oryginalne wkłady atramentowe i laserowe

Nasza firma skupuje większość popularnych pustych (zużytych) wkładów atramentowych i laserowych. Skupowi podlegają tylko oryginalne wkłady m. in. takich firm jak: HP, Samsung, Lexmark, Canon, OKI, Xerox, Brother.

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących skupowanych przez nas modeli wkładów, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem (89) 525 40 12.

  • wkłady do skupu muszą być oryginalne i nigdy wcześniej nie regenerowane;
  • wkłady do skupu muszą być w dobrym stanie technicznym tj. nie nosić śladów uszkodzeń mechanicznych (pęknięć, wgnieceń, nadpaleń, uszkodzeń zaworów odpowietrzających, przerwanych taśm sterujących w głowicach, uszkodzeń płytek z kontaktami elektrycznymi, wywierconych otworów, itp.).
Towar odbieramy w siedzibie naszej firmy lub u klienta, po uprzednim omówieniu warunków transakcji. Wkłady, które nie będą nadawać się do procesu regeneracji zostaną przekazane do utylizacji.
Klienci naszej firmy nie płacą za utylizację tonerów kupionych w INKSPOT. Od 1.12.2019 roku koszt utylizacji zamienników produkcji innych firm wynosi 15 zł netto /kg.

Podana cena dotyczy stałych klientów firmy Inkspot. W innych przypadkach cena ustalana jest indywidualnie. W celu uzyskania szczegółowych informacji, prosimy o kontakt ze specjalistą ds. skupu pod numerem (89) 525 40 12.

Za sposób gromadzenia, pakowania i magazynowania odpadu odpowiedzialność ponosi jego aktualny właściciel. Na dzień odbioru odpadu, jego aktualny właściciel jest zobowiązany do jego spakowania i przygotowania do transportu. Wystawiamy kartę potwierdzenia odbioru odpadów, a zebrane tusze i tonery przekazujemy do recyclingu lub utylizacji.

Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na transport, gromadzenie i przetwarzanie odpadów (decyzja OS.IV.7660-40/06 z dnia 26.09.2006 r.; decyzja OŚ.f.7661-9/08 z dnia 13.03.2008 r.)

Nie wyrzucaj pustych wkładów do drukarek atramentowych i laserowych do kosza. Są co najmniej trzy powody, dla których nie powinieneś tego robić:

1. Wyrzucasz swoje pieniądze do kosza;
2. Zaśmiecasz jeszcze bardziej nasze środowisko;
3. Łamiesz przepisy ustawy o ochronie środowiska.

Zgodnie z Dz. U. nr 62 poz. 628 z późn. zm. pozbywanie się zużytych wkładów niezgodnie z ustawą, tj. wyrzucanie ich, spalanie lub przekazywanie firmom (osobom) nie posiadającym zezwolenia na odzysk lub utylizację jest zakazane i grozi karą grzywny lub aresztem.

decyzja o wydaniu zezwolenia na zbieranie odpadów
(.pdf)
decyzja o wydaniu zezwolenia na przetwarzanie odpadów
(.pdf)

Sylwia Frąckiewicz

Specjalista d/s skupu

(89) 525 40 12

(089) 525 40 18

GG:       67401380  

Infolinia:

Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń!

89 533 82 10

Kontakt:

Inkspot

ul. Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00