O firmie

Producent tuszy i tonerów do drukarek

Firma Inkspot powstała w 1997 roku. W początkowych latach zajmowaliśmy się tylko produkcją zamienników materiałów eksploatacyjnych do drukarek, jednak w odpowiedzi na potrzeby klientów zajęliśmy się dystrybucją artykułów i urządzeń biurowych. Jesteśmy największym producentem tuszy i tonerów w Polsce północno-wschodniej. Mamy za sobą  lata  doświadczeń w procesie produkcji tonerów, inkjetów i taśm barwiących, czego efektem jest połączenie wysokiej jakości z atrakcyjną ceną wkładu. Stosujemy najnowsze technologie oraz najwyższej jakości komponenty dzięki którym jakość naszego produktu nie różni się od oryginalnego, a jednocześnie nasze wkłady  pozwalają klientom obniżyć koszty drukowania nawet o 60%. Używamy wyłącznie tuszy najwyższej jakości, wyprodukowanych i przebadanych przez najlepsze światowe laboratoria w tej branży.

Gwarantujemy, że tusze używane do produkcji wkładów atramentowych są w każdym przypadku kompatybilne z głowicą drukarki, w której mają być użyte. Ich gęstość, lepkość, napięcie powierzchniowe oraz rozszerzalność cieplna są indywidualnie dostosowane do głowicy. Te same kryteria dotyczą tonerów, bębnów światłoczułych i innych elementów wkładów do drukarek laserowych. Zapewnia to pełne bezpieczeństwo i wysoką jakość wydruku. Każda nasza usługa objęta jest gwarancją jakości i bezpieczeństwa naszych wyrobów.

Dla zaspokojenia wszystkich potrzeb naszych klientów zajmujemy się dystrybucją artykułów i urządzeń biurowych. Również w przypadku tych produktów zależy nam na jak najwyższej jakości, dlatego współpracujemy z renomowanymi producentami.

Infolinia:

Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń!

89 525 40 00

Kontakt:

Inkspot

ul. Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00