Nasza oferta

Kompleksowe wyposażenie Twojej drukarki

Oferujemy tusze i tonery do drukarek laserowych oraz atramentowych. Nasze produkty powstają na bazie wysokiej klasy komponentów, dzięki czemu zapewniają najwyższą jakość drukowania przy zachowaniu minimalnych nakładów finansowych.

Tusze

Dostępne w ofercie tusze to produkty najwyższej jakości, zapewniające profesjonalny i szybki wydruk. Produkujemy wkłady do urządzeń najlepszych producentów.

Tonery

Wybierając do swojego urządzenia oferowany przez nas toner mogą Państwo liczyć na profesjonalne, oszczędne, a jednocześnie niezwykle wydajne drukowanie.

Bębny

Bębny do wszystkich typów drukarek. Gwarantujemy pełną kompatybilność z oferowanymi tonerami i zgodny z oczekiwaniami wydruk.

Taśmy

Taśmy barwiące do drukarek igłowych, zapewniające najbardziej ekonomiczny sposób druku. Oferujemy również folie do faksów.

Drukarki 3D

Najwyższej jakości druk przestrzenny, dzięki drukarkom 3D. Bogaty również duży wybór rodzajów oraz kolorów filamentów.

Art. biurowe i urządzenia

Kompleksowe zaopatrzenie biur w artykuły biurowe, materiały eksploatacyjne i urządzenia automatyki biurowej.

Toner NA PRÓBĘ!

Prowadzisz firmę, dużo drukujesz i potrzebujesz niezawodnych wkładów do drukarek? Sprawdź nas i przetestuj toner który potrzebujesz. Zamów i testuj przez 1 tydzień. Przekonaj się, że w pełni spełnia Twoje oczekiwania. Jeżeli nie, odeślij go na nasz adres.

Infolinia:

Potrzebujesz pomocy? Nasi konsultanci są do Twojej dyspozycji. Zadzwoń!

89 525 40 00

Kontakt:

Inkspot

ul. Piłsudskiego 70A
10-450 Olsztyn, Polska

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek:
8.00 - 16.00